8 rzeczy, które zrozumie tylko posiadacz kota

Dzisiaj wpisik będzie, cytując klasyka, malutki, ale milutki 😀 A to dlatego, że na tym ziemskim łez padole pełnym pluch, depresji i złych książek jest bowiem kilka kategorii rzeczy zdecydowanie osładzających człowiekowi ten kilkudziesięcioletni pobyt na planecie. Należą do nich jak następuje: rzeczy miłe, miękkie, ciepłe oraz te pluszowe. I Bóg zobaczył, że rzeczy owe są dobre i postanowił tchnąć w nich życie. Tak powstały koty. Niestety, gdzieś po drodze zagubiła mu się ta pierwsza cecha… 😉

kwgjtgl

Pies myśli: mój pan żywi mnie, daje mi pić, mam gdzie spać… On chyba jest bogiem…
Kot myśli: mój pan żywi mnie, daje mi pić, mam gdzie spać… Chyba jestem bogiem…

Widzę, że kupiłeś mi bardzo drogą karmę z suplementami oraz zbilansowaną… No nie wiem, nie wiem, pachnie mi to niespecjalnie… ZARAZ ZARAZ CO TO ZA STARE MIĘSO, KTÓRE WŁAŚNIE WYRZUCIŁEŚ DO ŚMIETNIKA? DESAAANT!!!

Kot ma dwie części ciała, które poruszają się zupełnie niezależnie od reszty. One po prostu są zupełnie suwerennymi, niezależnymi od reszty ośrodkami. O co chodzi? O ogon i uszy. Kot śpi i wydaje się pieprzoną oazą futrzastego spokoju – ale w tym samym czasie ogon wije się jak wąż, a uszy skanują powietrze jak radary. O co tu chodzi ja się pytam.

>MUSZĘ WYJŚĆ NA KLATKĘ SCHODOWĄ MIAUUU MUSZĘ WYJŚĆ NA KLATKĘ SCHODOWĄ MIAUUU MUSZĘ WYJŚĆ NA KLATKĘ SCHODOWĄ MIAUUU MUSZĘ WYJŚĆ NA KLATKĘ SCHODOWĄ MIAUUU MUSZĘ WYJŚĆ NA KLATKĘ SCHODOWĄ MIAUUU 
>WYSZEDŁEM NA KLATKĘ SCHODOWĄ
>MAMO RATUNKU
>CO TERAZ

Kurier i listonosz przynoszą paczki dla mnie. Ty, człowiek, możesz sobie wziąć tą głupią rzecz w środku, ale przecież oboje wiemy, że chodzi o pudło.

Jeśli jakaś rzecz leży na brzegu stołu, to możesz uznać, że ona już nie leży na brzegu stołu. 😀

Głaszcz mnie główce, głaszcz mnie po pleckach, głaszcz mnie po nodze, możesz nawet po ogonie NO CO TY, CZŁOWIEK, BRZUSZEK! NIE TYKAĆ BRZUSZKA! DO ATAKUUU!

Cyrki związane z dramatem wychodzenia kota na zewnątrz można by mnożyć w nieskończoność – te, które znam z autopsji zamykają się zwykle w dwóch kategoriach: albo skrajnego niezdecydowania typu kociego…

WYPUŚĆ MNIE NA ZEWNĄTRZ WYPUŚĆ MNIE NA ZEWNĄTRZ WYPUŚĆ MNIE NA ZEWNĄTRZ!
<wypuszczam go na zewnątrz>
WPUŚĆ MNIE DO ŚRODKA WPUŚĆ MNIE DO ŚRODKA WPUŚĆ MNIE DO ŚRODKA!

… albo mnożenia środków kreatywnych w celu dostania się do domu JUŻ TERAZ ZARAZ. Ten film nie kłamie. Moja kota kiedyś autentycznie wdrapała się wrzeszcząc i z paniką w oczach na wysokość wzroku.

 

Jakie kreatywne akcje swoich kotów dodalibyście do tej listy? 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s