ZACZNIJ TUTAJ

Czytasz więcej niż wszyscy Twoi znajomi razem wzięci. Zakochałeś się już nieraz w fikcyjnej postaci. Po konwentach włóczysz się tak długo, że masz już swoje wydeptane ścieżynki. Spotkani ludzie kojarzą Ci się z postaciami z książek, a za bilet do ukochanego uniwersum zapłaciłbyś fortunę.  Wiesz, gdzie mają miejsce najbliższe Targi Książki. Wiedźmina przeszedłeś wszystkimi możliwymi ścieżkami. A może nawet masz w domu maszynę do pisania, albo twoje teksty wypełniają najbliższą szufladę?

Witam Cię, współbracie Inkoholiku, na moim literami i zdjęciem płynącym blogu. Jeśli szukasz profesjonalnych, poważnych i obiektywnych tekstów, niestety nie jesteś w dobrym miejscu. Ale czekaj, czekaj, mam coś lepszego – mogę za to poczęstować Cię solidną porcją geek-lifestyle. Znajdziesz tu dobra wszelakie pod klawiaturę i obiektyw mi wpadłe: recenzje, opowieści z podróży, felietony, fotorelacje, zdjęcia i zestawienia. Wszystkie nerdy mile widziane!

alexandru-acea-476234-unsplash

Dlaczegoś tu trafił, zbłąkany wędrowcze – nieważne! Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, siadaj i opowiadaj – co Cię interesuje?

  • Geek Lifestyle to clue bloga – lifestyle w wydaniu nerdowskim i zupełnie niepoważnym. Zapraszam nie tylko graczy 😉
  • Jeśli książki pożerasz nienasycenie, a i filmem jako kulturalny drapieżca nie pogardzisz, mam dla Ciebie kategorię  recenzje.
  • W pióra Inko poczytasz trochę o samym procesie pisania. Ciekawostka: nazwa bloga pochodzi właśnie od tej kategorii 😉
  • W kategorii reportaże zobaczysz, jak w outdoorze zachowuje się inkoholik-domator i wraz z nim ruszysz w świat jak, nie przymierzając, Jaś Wędrowniczek. Konwenty, koncerty, wycieczki – czego dusza zapragnie.
  • Felietony – mówią same za siebie. Coś luźniejszego, wprost do porannej kawki.
  • W mętli(n)ku natomiast znajdziesz cały gawędziarski misz-masz, który był na tyle przebiegły, że nie dał się zaklasyfikować nigdzie indziej.

Gdzie jeszcze możemy się spotkać?

Na Instagramie, gdzie świecę po oczach neonami,
na Facebooku, gdzie dyskutujemy i zasypujemy się memami,
oraz naTwitterze, gdzie postuję dnia cytatami. Wpadaj!

Zrzut ekranu 2020-04-14 o 17.14.43fblogo
Zrzut ekranu 2020-04-14 o 17.13.10